Jesteś piękna

Czy wiesz jak mało kobiet wierzy w to, że jest piękna? czy należysz do tych osób? Zastanawiam się dlaczego tak mało kobiet nie potrafi wyjść z domu bez makijażu. Czy to jest efekt dzisiejszych czasów życia w wyidealizowanym świecie mediów społecznościowych? Przecież nikt np. na Fb nie będzie pisał o swoich porażkach, czy złym samopoczuciu. Każdy pokazuje siebie tylko od tych najlepszych stron. Pomyśl o tym.

Pamiętam jak sama kiedyś udostępniłam rolkę na Ig oraz Fb i chyba nawet na TT. Nagrałam siebie po nieprzespanej i przepłakanej nocy. Wyglądałam strasznie. Mój mąż jak zobaczył ten filmik, to zapytał ze zdziwieniem, „udostępniłaś to?” Na co ja mu odpowiedziałam TAK, bo to jestem Ja i niczego się nie wstydzę. A już na pewno nie przejmuje się co inni o mnie pomyślą. Filmik miał bardzo pozytywne zakończenie i na końcu pokazałam jak wyglądam mimo ciężkiej nocy po porannej pielęgnacji z makijażem. Jestem Mamą i doskonale rozumiem wiele aspektów z życia kobiet. Zależy mi na tym aby każda kobieta, która ma ze mną kontakt poczuła się choć odrobinę lepiej i uwierzyła w siebie. Pewnie dlatego zajęłam się tym co aktualnie robię, czyli masażem Kobido i doradzaniem jak się pielęgnować na co dzień, aby efekt masażu trwał jak najdłużej.

A teraz jeśli doczytałaś do końca to mam dla Ciebie zadanie domowe. Stań teraz przed lustrem. Tak, teraz! Uśmiechnij się do siebie. Nawet jak będzie to wymuszony uśmiech, to Twój mózg tego nie odczuje i sprezentuje Ci nieco endorfin. Polecam to ćwiczenie każdego dnia. Powodzenia i pamiętaj – JESTEŚ PIĘKNA!