O mnie

Kim

Jestem

Jestem rodowitą szczecinianką. Kocham Szczecin i zawsze wiedziałam, że chcę się rozwijać razem z tym pięknym miastem.
Ten kto mnie zna, ten wie, że jestem jak otwarta książka i można mnie czytać jak najlepszą powieść, która nigdy się nie nudzi. Ale większość z Was wchodzi tu z nadzieją, że dopiero mnie pozna, lub chociaż odkryje co ja tu robię i po co to wszystko.
Zapraszam Cię więc do mojego świata... Świata pielęgnacji twarzy i masażu Kobido, a kto wie czego jeszcze w przyszłości.
Jestem mamą, żoną, ale przede wszystkim jestem sobą i dbam o siebie równie mocno jak o moich najbliższych. Kocham taniec, pozytywnie nastawionych ludzi do otaczającej Nas rzeczywistości i staram się zarażać innych optymizmem kiedy tylko mam go w nadmiarze.
Jestem kobietą, która postanowiła spełniać swoje marzenia o byciu niezależną, ale ta niezależność sprawi mi radość i spełnienie tylko wtedy, gdy będzie się spełniać w parze z moją misją! Pokochałam doradzać kobietom jak wyglądać pięknie i jak czuć się fantastycznie. Zafiksowałam się na punkcie pielęgnacji twarzy. Wiele kobiet mimo wszystko ma jeszcze z tym duży problem więc postanowiłam im w tym pomagać. O siebie należy dbać holistycznie więc na doradzaniu w pielęgnacji twarzy się u mnie nie skończyło. Poszerzyłam swoją ofertę o liftingujący masaż twarzy jakim jest Kobido. Mieszkam w Szczecinie więc oczywiste jest to, że masaże również odbywają się w Szczecinie. Doradzać jednak mogę wszędzie bo jestem mobilna i zabiegi, masaż Kobido, również wykonuje z dojazdem do klienta.
Mój rozwój trwa i na pewno będę poszerzać swoją wiedzę. Robię to dla siebie i dla Was. Bądźcie ze mną w kontakcie.

Moja

Misja

Chciałabym aby każda kobieta, którą spotkam na swojej drodze uwierzyła w to, że jest piękną kobietą i ma piękną skórę.

Jeśli, na ten moment, w to nie wierzysz, to bardzo się cieszę, że to czytasz. Dla mnie to oznacza, że szukasz rozwiązań i jesteś w świetnym miejscu aby te rozwiązania znaleźć.
Właśnie stajesz się częścią mojego marzenia i mojej misji. Jestem tu dla Ciebie, aby Ci pomóc i całkowicie za darmo wesprzeć Cię w nauce prawidłowej pielęgnacji swojej skóry. Wszystko po to, abyś poczuła się piękna, a ja żebym poczuła, że moja misja się realizuje w najlepszym tego słowa znaczeniu!

Aby móc zadbać o Was jeszcze bardziej poszerzyłam swoją ofertą o masaże Kobido - jest to cudowna alternatywa dla medycyny estetycznej i dla każdego kto chce zatroszczyć się o siebie, nie tylko przez dobrze dobraną pielęgnacje, ale również by pomóc skórze odzyskać jędrność poprzez masaż, a przy okazji móc się zrelaksować.
Gwarantuje, że po spotkaniu ze mną Twoja buzia zacznie się zmieniać, a otoczenie będzie pytać czy czasem znów się nie zakochałaś.

Ostatnie wpisy

z Bloga